Ad Soyad  
E-posta  
Doğum Tarihiniz (gg/aa/yyyy)  
Steam Profil Linkiniz ( Profiliniz herkese açık olmalıdır)  
TruckersMP ID (Ban geçmişiniz açık olmalıdır)  
Bizi nereden duydunuz ya da gördünüz?  
Eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?  
  
  

ÖZ DOSTLAR LOJİSTİK KATILIM KOŞULLARI

 

Son güncelleme: 01.09.2021

 

1. Şirketimize 18 yaş ve üzeri kişilerden alım yapılmaktadır.

 

2. Yeni üyelere, “Yeni Dost Üye” rolü verilecektir. 1 aylık deneme süresinden sonra grup içi oyunlara katılımı, Discord adresimizde bulunma durumu ve üslubuna göre değerlendirilip uygun görülürse “Öz Dostlar” rolü verilecektir. Uygun görülmemesi halinde ek deneme süresi verilecektir ya da grupla ilişkisi kesilecektir.

 

3. Gruba katılmak isteyen arkadaşların TruckersMP profiline bakılarak ban durumu kontrol edilecektir. Uygun görüldüğü takdirde deneme sürecine alınacaktır. Hakaret ve/veya ağır küfür gibi nedenlerle ban yemiş kişiler lojistiğimize alınmamaktadır.

4. Lojistiğe katılmak isteyen kişiler EURO TRUCK SIMULATOR 2 oyununu steam profilinde en az 50 saat oynamış olmalıdır.

5. Lojistiğe katılmak isteyen kişiler, tüm harita DLC’lerine sahip olmalıdır.

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE...

 

1) Başvurulara 1-3 iş günü içerisinde dönüş yapılmaktadır. Dönüşler, başvuru esnasında girmiş olduğunuz mail adresine yapılmaktadır. Mail adresinizi doğru şekilde girdiğinizden emin olunuz. Geri dönüş mailleri, gelen kutunuzun "istenmeyen postalar (spam)" klasörüne düşebilmektedir. Bu klasörü kontrol ettiğinizden emin olunuz.

 

2) Steam profilinizin gizlilik ayarlarının "Herkese Açık" olarak ayarlandığından emin olunuz. Oynama saatinizi ve sahip olduğunuz DLC'leri kontrol edebilmemiz için bu gereklidir. Profil ayarınızı nasıl yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız.

 

3) TruckersMP ban geçmişinizin açık olduğundan emin olunuz. Ban geçmişinizi kontrol edebilmemiz için bu gereklidir. Ban geçmişinizi nasıl açık hale getirebileceğinizi öğrenmek için tıklayınız.